OsLogoButtonHome
Produktyv
Podporav
Ke stazeniv
O firme
Partnerv
E-shop

Úspěšný program pro tisk etiket se snadnou a intuitivní obsluhou pro uživatele. Ideální propojení používaného HW váhy, tiskárny a skener. Maximalizováním jejich využitelnosti v praxi ve výrobě. Umožňuje jakoukoliv rozšiřitelnost celého systému a individuálního přizpůsobení dle potřeb uživatele.Pokladní software poskytovaný zdarma. Vhodny pro male provozy potravin a smíseného zboží. Program byl vyvíjen v letech 2000 - 2005. Aktivní vyvoj byl ukončen, ale stále je poskytována legislativní udžba stávajícím úživatelům.

Jedná se o levnou a funční aletnativou registračních pokladen. Program ma minimální HW naroky. Možno provozovat na systému WIN98 a novější. 

Software je používán převážně v potravinách a pekárnách. Je optimalizován pro rýchlí prodej zboží. Software FINTA je vysoce variabilní, jednoduše ovladatelný, zákaznicky orientovaný pokladní, restaurační, etiketovací a expediční systém vyvíjený pro tři základní skupiny provozů:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


AMV

Automobilová Mostní Váha

Program pro vážení nákladních automobilů. Základní vlastností programu je párování dvou vážení (příjezd a odjez). Stánka ve výstavbě Spolupracujeme:  logo_halberstat  logo_nepa  logo_itfuture

© 2009-2024 Origin Soft s.r.o.